آشنایی با باسکول, اخبار باسکول

نحوه خرید و نصب باسکول جاده ای در ازبکستان

نحوه خرید و نصب باسکول جاده ای در ازبکستان

باسکول های جاده ای در کسب و کارهای مختلف کشور ازبکستان از جمله کشاورزی، حمل و نقل، صنایع غذایی، پتروشیمی و معادن کاربرد دارند. البته امروزه با توجه به اهمیت این صنایع در کشور ازبکستان، ضرورت استفاده از باسکول های جاده ای دقیق و با کیفیت بیش از پیش حس میشود.

کشور ازبکستان طبق آمار با حدود 35 میلیون نفر جمعیت، کشوری واقع در آسیای میانه است که از جنوب از طریق افغانستان و ترکمنستان با کشور ایران همسایه است. این نزدیکی فاصله ای بین دو کشور، فرصت خیلی خوبی را برای صاحبان کسب و کار در کشور ازبکستان فراهم می کند تا بتوانند باسکول های جاده ای با بالاترین کیفیت را از کشور ایران خریداری کنند.

وضعیت اقتصادی کشور ازبکستان

کشور ازبکستان دارای معادن بزرگ طلا، مس و اورانیوم است. در زمینه کشاورزی، دام پروری و همچنین تولید پنبه این کشور از قدرت بالایی برخوردار است. همچنین سرانه تولید ناخالص داخلی این کشور طبق آمار سال 2023 حدود10 هزار دلار بوده است. این ظرفیت نشان دهنده ی اهمیت بخش معادن و صنایع در کشور ازبکستان و همچنین لزوم استفاده از وسایل توزین استاندارد می باشد.

چرا شرکت صنعتی فرد ایران بزرگترین تولیدکننده باسکول جاده ای در خاورمیانه است؟

 

چرا شرکت صنعتی فرد ایران بزرگترین تولیدکننده باسکول جاده ای در خاورمیانه است؟

 

شركت صنعتی فرد ايران بعنوان اولين توليدكننده باسكول های جاده ای در ايران فعاليت خود را از سال 1337 در رابطه با توليد انواع باسكول و سيستم های توزين آغاز نمود. كيفيت، دقت و حساسيت سيستم های توزين توليدی باعث گرديد كه بخش عمده ای از بازار در طی قريب به 65 سال به اين واحد توليدی اختصاص يابد.

واحدهــای توليدی گروه، مشــتمل بر چهار کارخانه با وســعت حــدود 40000 متر مربع فضا و 17000 متر مربع سالن های توليد، انبارهای متنوع مواد و کالا و همچنين ساختمان های اداری بوده و به عنوان بزرگترين کارخانجات ســازنده سيستم های توزين در سطح کشور، منطقه و حتی برخی از کشورهای اروپايی در شهرك صنعتی اميرکبير کاشــان استقرار يافته است. فضای واحدهای ســتادی به انضمام دفاتر منطقه ای در استان ها، امروزه بيش از دو هزار مترمربع می باشد.

این شرکت به فضل الهی و با بهره مندی از توانمندی های علمی فارغ التحصيلان معتبر مراكز علمی داخلی و خارجی و همچنين ارتباط مستمر با موسسات بين المللی تولیدی، تحقیقاتی و پژوهشی، شاهد موفقيت های شگرف علمی و تولیدی در سطح ملی و بين المللی بوده و در راستای تحقق اهداف و خط مشی کيفيت و انطباق محصولات توليدی گروه، با استانداردهای ملی و بين المللی، ضمن قرارگیری در بین 8 شرکت برتر این صنعت در جهان، موجبات دستیابی به افتخارات بزرگی را فراهم ساخته است.

فعاليت های دانش محور اين شرکت باعث گرديد تا کارگروه ارزيابی و تشخيص صلاحيت شرکت ها و موسسات دانش بنيان وابسته به معاونت علمی و فناوری رياست محترم جمهوری، اين شرکت صنعتی را بعنوان توليد کننده کالای دانش بنيان ارزيابی و معرفی نمايد.

شرکت فرد ایران بزرگترین صادرکننده انواع باسکول های جاده ای به کشور ازبکستان

 

شرکت فرد ایران بزرگترین صادرکننده انواع باسکول های جاده ای به کشور ازبکستان

 

شرکت صنعتی فرد ایران با دارا بودن تندیس طلایی صادرکننده برتر و همچنین دریافت تندیس طلایی کیفیت از کشورهای اسپانیا و آلمان، به عنوان بزرگ ترین صادرکننده انواع باسکول های جاده ای به کشور ازبکستان شناخته شده است.

شرکت فرد ایران با بهره گیری از بهترین سیمان موجود در بازار و همچنین روش اصولی عمل آوری بتن، باسکول هایی تولید می کند که از نظر دوام و طول عمر عملکرد فوق العاده ای دارند. طراحی مهندسی سازه باسکول های فرد ایران و نوع عمل آوری بتن باسکول ها به گونه ای است که کیفیت نهایی سازه های باسکول این شرکت را منحصربه فرد می کند. با توجه به اینکه عمل‌آوری استاندارد و صحیح بتن نیازمند استفاده از تکنولوژی و روش های نوین روز می باشد، شرکت فرد ایران در این بخش سرمایه گذاری عظیمی انجام داده است تا بهترین باسکول های جاده ای را به مشتریان خود عرضه کند.

شركت فرد ایران تنها نماينده انحصاری لودسل های جاده ای مدل PR 6221 و PR 6201 شركت مینه بئا (سارتوریوس سابق) آلمان در خاورمیانه می باشد. شرکت مینه بئا آلمان با بیش از 60 سال تجریه در عرصه ساخت لودسل و سیستم های اندازه گیری وزن یکی از معتبرترین و بزرگترین شرکت های سازنده لودسل و حسگر های وزن در دنیا می باشد.

همچنین فرد ایران نماینده لودسل های اسپانیایی لودتک و سنسوکار در ایران می باشد. شرکت های لودتک و سنسوکار اسپانیا دو تا از شرکت های معتبر تولید کننده لودسل در اسپانیا می باشند، فعالیت این شرکت ها تولید لودسل و حسگر وزن می باشد.

طیف متنوع فروش انواع باسکول های جاده ای به ازبکستان

 

 

این باسکول ها در انواع باسکول مرکب (باسکول پیش ساخته بتنی)، باسکول بتن فلز و باسکول تمام فلز در مدل های داخل زمین و روی زمین و در ظرفیت 5 الی 200 تن مخصوص توزین نیسان ، خاور ، کامیونت ، کامیون و تریلی و بصورت مکانیکی، نیم الکترونیکی و تمام الکترونیکی تولید می شوند.

به طور معمول ابعاد باسکول های جاده ای از 4 متر تا 24 متر است که البته برای باسکول های خاص مثل باسکول های دامپ تراک کش، این عدد بیشتر هم می شود.

باسکول 10 تنی

باسکول 10 تنی جاده‌ای قابل طراحی و اجرا در مدل داخل زمین، روی زمین و روی زمین لبه دار می‌باشد. این باسکول مناسب وسایل نقلیه ای است که طول آن ها از 6 متر بیشتر نباشد.

ابعاد باسکول : 2*4 الی 2.5*6 متر
ظرفیت باسکول : 5 الی 10 تن
تعداد لودسل : 4 عدد

باسکول 20 تنی

باسکول 20 تنی جاده‌ای قابل طراحی و اجرا در مدل داخل زمین، روی زمین و روی زمین لبه دار می‌باشد. این باسکول مناسب وسایل نقلیه ای است که طول آن ها از 8 متر بیشتر نباشد.

ابعاد باسکول : 3*8 متر
ظرفیت باسکول : 20 تن
تعداد لودسل : 4 عدد

باسکول 50 تنی

باسکول 50 تنی جاده‌ای قابل طراحی و اجرا در مدل داخل زمین، روی زمین و روی زمین لبه دار می‌باشد. این باسکول مناسب وسایل نقلیه ای است که طول آن ها از 8 متر بیشتر نباشد.

ابعاد باسکول : 3*8 متر
ظرفیت باسکول : 50 تن
تعداد لودسل : 4 عدد

باسکول 60 تنی

باسکول 60 تنی قابل طراحی و اجرا در مدل داخل زمین، روی زمین و روی زمین لبه دار می‌باشد. این باسکول مناسب وسایل نقلیه ای است که طول آن ها از 16 متر بیشتر نباشد.

ابعاد باسکول : 3*16 متر
ظرفیت باسکول : 60 تن
تعداد لودسل : 6 یا 8 عدد

باسکول 80 تنی

باسکول 80 تنی قابل طراحی و اجرا در مدل داخل زمین، روی زمین و روی زمین لبه دار می‌باشد.

ابعاد باسکول : 3*18 الی 3*24 متر
ظرفیت باسکول : 80 تن به بالا
تعداد لودسل : 8 یا 10 یا 12 عدد

مراحل نصب باسکول جاده ای در ازبکستان

 

مراحل نصب باسکول جاده ای در ازبکستان

 

مراحل نصب و راه اندازی کامل باسکول های جاده ای شامل موارد زیر می باشد:

• آماده سازی زیرساخت لازم برای نصب باسکول و گودبرداری محل و ساخت اتاقک باسکول مطابق با نقشه ارائه شده از طرف شرکت فرد ایران
• اجرای فونداسیون پیش ساخته توسط شرکت فرد ایران در یک روز و یا اجرای فونداسیون اجرا در محل توسط مشتری
• نصب سازه باسکول در یک روز
• نصب تجهیزات الکترونیک باسکول دیجیتال شامل لودسل‌ها، سیم کشی تا اتاقک در کمتر از چندساعت
• کالیبره باسکول جهت دریافت گواهی استاندارد برای شروع کار باسکول

نحوه خرید و استعلام قیمت باسکول جاده ای برای کشور ازبکستان از ایران

برای دریافت مشاوره خرید باسکول جاده ای می توانید با مشاوران تخصصی ما از طریق شماره 02188886666 ارتباط برقرار نمایید و از بین انواع متنوع محصولات باسکول ماشین سنگین شامل باسکول کامیون کش، باسکول تریلی کش، باسکول خاور کش و یا باسکول نیسان کش ، مناسب ترین محصول خود را انتخاب نمایید و از آخرین قیمت فروش باسکول مطلع گردید.

راه های ارتباطی با شرکت فرد ایران

آدرس : تهران ، خیابان ولی عصر ، ابتدای بلوار میرداماد ، ساختمان فرد ایران ، شماره 466
شماره تماس : ۰۲۱۸۸۸۸۶۶۶۶
ایمیل : Info@fardiran.com
وبسایت : fardiran.com

5/5 - (1 vote)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.