درباره فرد ایران             

بیش از ۶۵ سال تجربه حضور در صنعت توزین کشور

شركت صنعتی فرد ايران بعنوان اولين توليدكننده باسكول و سيستم های توزين در ايران فعاليت خود را از سال ۱۳۳۷ در رابطه با توليد انواع باسكول و سيستم های توزين آغاز نمود. كيفيت، دقت و حساسيت سيستم های توزين توليدی باعث گرديد كه بخش عمده ای از بازار در طی قريب به ۶۵ سال به اين واحد توليدی اختصاص يابد.

واحدهــای توليدی گروه، مشــتمل بر چهار کارخانه با وســعت حــدود ۴۰۰۰۰ متر مربع فضا و ۱۷۰۰۰ متر مربع سالن های توليد، انبارهای متنوع مواد و کالا و همچنين ساختمان های اداری بوده و به عنوان بزرگترين کارخانجات ســازنده سيستم های توزين در سطح کشور، منطقه و حتی برخی از کشورهای اروپايی در شهرك صنعتی اميرکبير کاشــان استقرار يافته است. فضای واحدهای ســتادی به انضمام دفاتر منطقه ای در استان ها، امروزه بيش از دو هزار مترمربع می باشد.

این شرکت به فضل الهی و با بهره مندی از توانمندی های علمی فارغ التحصيلان معتبر مراكز علمی داخلی و خارجی و همچنين ارتباط مستمر با موسسات بين المللی تولیدی، تحقیقاتی و پژوهشی، شاهد موفقيت های شگرف علمی و تولیدی در سطح ملی و بين المللی بوده و در راستای تحقق اهداف و خط مشی کيفيت و انطباق محصولات توليدی گروه، با استانداردهای ملی و بين المللی، ضمن قرارگیری در بین ۸ شرکت برتر این صنعت در جهان، موجبات دستیابی به افتخارات بزرگی را فراهم ساخته است.
فعاليت های دانش محور اين شرکت باعث گرديد تا کارگروه ارزيابی و تشخيص صلاحيت شرکت ها و موسسات دانش بنيان وابسته به معاونت علمی و فناوری رياست محترم جمهوری، اين شرکت صنعتی را بعنوان توليد کننده کالای دانش بنيان ارزيابی و معرفی نمايد.

واحد های مستقر در دفتر مركزی شامل تحقیق و توسعه، سیستم ها و روش ها، فروش، خدمات پس از فروش،اداری و منابع انسانی، مرکز ارتباط مشتریان، امور مالی ، امور بازرگانی ،فن آوری اطلاعات (IT) و مديريت می باشد.
فضای اداری دفتر مرکزی ۲۷۵۰ متر مربع در ۸ طبقه بوده كه با بهره مندی از تكنولوژی روز كليه فرایند های درون سازمانی از طريق سیستم جامع داخلی (paper less) انجام می پذيرد.

ما بر این باوریم که حضورمان در جهان در حوزه ابزار دقیق و اندازه شناسی قانونی، برای این است تا محصولات عالی تولید کنیم و هرگز این رسالت تغییر نخواهد کرد .
شرکت فرد ایران با انجام فعالیتهای تخصصی و منحصر به فرد در تراز ملی و جهانی، به گسترش منابع و پتانسیل های انسانی خود که محور محرک اصلی شرکت هستند خواهد پرداخت. ما این کار را با ایجاد نوآوری و تنوع در محصولات عالی ، تطبیق آن با نیاز بازار، جهت دهی به بازار و رضایت مشتریان و ذینفعانمان انجام می دهیم.

فرد ایران تا پایان سال ۱۴۰۵ شمسی با تشکیل تیم های خلاق و متخصص در کلیه ابعاد سازمان علاوه بر دستیابی کامل به اهداف خود و با پایبندی بر ارزشهای سازمانی رهبری جهانی در صنعت ابزار دقیق و اندازه شناسی قانونی را بدست خواهد آورد مشتریان فرد ایران همواره از کیفیت محصولات و خدمات شرکت راضی خواهند بود بر این اساس، بستر مشتری مداری و جلب خشنودی مشتریان و ذینفعان شرکت برای ما یک ارزش است.

5/5 - (1 vote)