تجربه مشتریان             

گفت وگو با آقای سيد علـي رضوي، مديرعـامل شـركت
كشت و صنعت مهرچين و رياست هيئت مديره شركت
كشت و صنعت آريا رويش

شر كت كشت و صنعت آريا رويش و كشت و صنعت مهرچين از جمله مشتريان معتبر شركت فـرد ایـران اند كه در زمينه فعاليت خود شهرتي فرامنطقه اي دارند. توليدي بالغ بر 1000تن قارچ خوراكي و 140000تن كمپوست در سال، خود بيانگر حجم بالاي توليد اين شركت هاست. با توجه اينكه تفكرات مديريتي اين شركت ها استفاده از فناوري برتر جهاني و تكنولوژي روز دنياست و اكثر تجهيزات آنها از برترين شركتهاي جهان تهيه شده است، براي توزين نهاده هاي توليدي و محصولات خود باسكولهاي فرد ایران را برگزيده است و پس از 10 سال هنوز هم به دقت و صحت اين تجهيزات ايمان دارد. بر اين اساس گفتگويي صميمي با آقاي سيد علي رضوي، مديرعامل شركت كشت و صنعت مهرچين و رياست هيئت مديره شركت كشت و صنعت آريا رويش شكل گرفت و ايشان عليرغم مشغله فراوان با سعه صدر پاسخگوي سوالات ما بودند:

گفت وگو با آقای مهندس محمــد نعمتـيان
،رياست‌هيئت ‌مديره شركت راه و ابنيه بزرگراه

شركت راه و ابنيه بزرگراه، به يقين يكي از بزرگترين و معتبرترين شركت‌هاي راهسازي ايران محسوب مي گردد. اين شركت كه در سال 1387 تاسيس گرديده در طي زماني اندك، با اتكا بر تجربه ديرينه مديران آن توانسته است گامهاي بلندي در اين عرصه بردارد.
در همين‌راستا، در فضايي صميمي ميهمان مهندس محمد نعمتيان، رياست هيئت‌مديره اين شركت شديم تا در خصوص فعاليت هاي اين شركت به گفتگو بنشينيم و استفاده اين شركت از باسكول‌هاي شركت توزين الكتريك بهانه اي شد براي اين ديدار:

گفت وگو با آقای مهندس محمد معروفي
مدير فني و مهندسي مجتمع نوين

مجتمع نوين خزر مهدي شهر یکی از بزرگترین شرکت های در حال فعاليت در عرصه صنعتي سازي ساختمان است که روزانه 20تن اسکلت های فلزی پیچ و مهره ای تولید می‌کند.
با بهره برداري از اين شرکت، كه يكي از مشتريان گروه توزين شرکت فرد ایران نيز هست، به صورت مستقیم براي ۱۸۰ نفر و بصورت غير مستقيم براي ۶۰۰ نفر ايجاد اشتغال شده است.
در این بخش نشریه گفت وگوی کوتاهی داریم با آقـای مهـندس محـمـد معروفي،
مدير فني و مهندسي مجتمع نوين خزر مهدي شهر که در ادامه می آید:

گفتگو با جناب آقاي مهندس اورنگ
مدير پروژه صنعت غذايي كوروش

شرکت صنعت غذایی کوروش پس از گذشت 4 سال از فعالیت شرکت گلبرگ بهاران با هدف توسعه و افزایش سهم از بازار روغن های خوراکی به عنوان یک شرکت وابسته به گلبرگ بهاران در سال 1390 تاسیس شد. این کارخانه در زمینی به مساحت 58000 متر مربع با ظرفیت توليد معادل 30 تن در روز در محل شهرک صنعتی اشتهارد در حال احداث است و در نیمه دوم سال 1393 به بهره برداری رسید. شركت صنعت غذايي كوروش يكي از خريداران باسكول هاي شركت فر د ایران مي باشد. لذا در اين مصاحبه به گفتگو با جناب آقاي مهندس اورنگ مدير پروژه صنعت غذايي كوروش مي پردازيم:

گفت وگو با آقای محسن‌عرفان، مديرعامل
‌اتحاديه اتوبوسراني‌هاي شهري‌كشور

اتحاديه اتوبوسراني‌هاي شهري كشور به منظور فراهم آوردن زمينه‌هاي همكاري مناسب و مساعدت به اتوبوسراني‌هاي شهري كشور در ارتباط با تامين امكانات مورد نياز و ارائه خدمات آموزشي، فرهنگي، فني، تخصصي و ايجادهماهنگي و برنامه‌ريزي پيرامون طرح هاي جاري و آتي و همچنين خريد و فروش كلي لوازم و قطعات يدكي اصلي مورد نياز اتوبوسراني‌هاي شهري از داخل و خارج از كشور در سال1380 تاسيس گرديد و در حال حاضر محسن عرفان با سابقه 17 سال مديريت سازمان اتوبوسراني شهر كاشان، مديرعامل فعلي آن است.
خريد باسكول از سوي اين اتحاديه كشوري بهانه اي شد تا گفتگويي صميمانه در دفتر اتحاديه با ايشان صورت پذيرد. وي عليرغم مشغله فراوان، با روي خوش ميزبان همكاران نشريه فرد ایران شدند و پاسخگوي سوالات اين نشريه بودند: