آشنایی با باسکول

نحوه خرید و نصب باسکول جاده ای در بوشهر

باسکول های جاده ای در کسب و کارهای مختلف از جمله کشاورزی، حمل و نقل، دام و طیور، کارخانجات، صنایع غذایی، پتروشیمی و معادن کاربرد دارند. البته امروزه با توجه به اهمیت این صنایع در کشور و بحران های اقتصادی بوجود آمده، ضرورت استفاده از باسکول های جاده ای دقیق و با کیفیت بیش از پیش حس میشود.

اقتصاد استان بوشهر بسیار وابسته به دریا است. صنایع دریایی مانند کشتی‌سازی و سکوسازی، تجارت دریایی و شیلات نقش مهمی در اقتصاد مردیم بوشهر دارد. از این بابت نیاز به انواع باسکول های جاده ای در تناژهای مختلف از 10 تن تا بیش از 60 تن در این استان وجود دارد.

 

چرا باید در انتخاب باسکول جاده ای سخت گیر باشیم؟

باسکول یک کالای سرمایه ای می باشد و دقت و صحت عملکرد باسکول در طول زمان بسیار ضروری و مهم می باشد. مواردی نظیر مشخصات فنی و مناسب باسکول، استفاده از مواد استاندارد و مرغوب در ساخت باسکول و همچنین استفاده از تجهیزات الکترونیک استاندارد همگی در تامین دقت و صحت عملکرد باسکول تاثیر گذار می باشند. لذا در هنگام انتخاب باسکول باید به این نکته بسیار مهم توجه کنیم که باسکول دقت و صحت را در کنار هم، همواره در طول زمان داشته باشد.

متاسفانه برخی از تولید کنندگان به جهت پایین آوردن قیمت باسکول اقدام به ارائه باسکول با مشخصات فنی بسیار ضعیف می نمایند. این گونه باسکول ها فقط و فقط ممکن است در یک ماه اول کاربری خود، دقت و صحت تقریباً مناسبی را داشته باشند و پس از چند توزین بدلیل عدم صحت در اندازه گیری ضررهای هنگفتی و جبران ناپذیری را در طول زمان به صاحب باسکول تحمیل نمایند.

 

چرا شرکت صنعتی فرد ایران بزرگترین تولیدکننده باسکول های جاده ای در ایران است؟

 

 

شرکت صنعتی فرد ايران بعنوان اولين توليدکننده باسکول های جاده ای در ايران فعاليت خود را از سال 1337 در رابطه با توليد انواع باسکول و سيستم های توزين آغاز نمود. کيفيت، دقت و حساسيت سيستم های توزين توليدی باعث گرديد که بخش عمده ای از بازار در طی قريب به 65 سال به اين واحد توليدی اختصاص يابد.

واحدهــای توليدی گروه، مشــتمل بر چهار کارخانه با وســعت حــدود 40000 متر مربع فضا و 17000 متر مربع سالن های توليد، انبارهای متنوع مواد و کالا و همچنين ساختمان های اداری بوده و به عنوان بزرگترين کارخانجات ســازنده سيستم های توزين در سطح کشور، منطقه و حتی برخی از کشورهای اروپايی در شهرک صنعتی اميرکبير کاشــان استقرار يافته است. فضای واحدهای ســتادی به انضمام دفاتر منطقه ای در استان ها، امروزه بيش از دو هزار مترمربع می باشد.

این شرکت به فضل الهی و با بهره مندی از توانمندی های علمی فارغ التحصيلان معتبر مراکز علمی داخلی و خارجی و همچنين ارتباط مستمر با موسسات بين المللی تولیدی، تحقیقاتی و پژوهشی، شاهد موفقيت های شگرف علمی و تولیدی در سطح ملی و بين المللی بوده و در راستای تحقق اهداف و خط مشی کيفيت و انطباق محصولات توليدی گروه، با استانداردهای ملی و بين المللی، ضمن قرارگیری در بین 8 شرکت برتر این صنعت در جهان، موجبات دستیابی به افتخارات بزرگی را فراهم ساخته است.

فعاليت های دانش محور اين شرکت باعث گرديد تا کارگروه ارزيابی و تشخيص صلاحيت شرکت ها و موسسات دانش بنيان وابسته به معاونت علمی و فناوری رياست محترم جمهوری، اين شرکت صنعتی را بعنوان توليد کننده کالای دانش بنيان ارزيابی و معرفی نمايد.

 

طیف متنوع فروش انواع باسکول های جاده ای

 

طیف متنوع فروش انواع باسکول های جاده ای

 

این باسکول ها در انواع باسکول مرکب (باسکول پیش ساخته بتنی)، باسکول بتن فلز و باسکول تمام فلز در مدل های داخل زمین و روی زمین و در ظرفیت 5 الی 200 تن مخصوص توزین نیسان ، خاور ، کامیونت ، کامیون و تریلی و بصورت مکانیکی، نیم الکترونیکی و تمام الکترونیکی تولید می شوند.

به طور معمول ابعاد باسکول های جاده ای از 4 متر تا 24 متر است که البته برای باسکول های خاص مثل باسکول های دامپ تراک کش، این عدد بیشتر هم می شود.

باسکول 10 تنی

باسکول 10 تنی جاده‌ای قابل طراحی و اجرا در مدل داخل زمین، روی زمین و روی زمین لبه دار می‌باشد. این باسکول مناسب وسایل نقلیه ای است که طول آن ها از 6 متر بیشتر نباشد.

ابعاد باسکول : 2*4 الی 2.5*6 متر
ظرفیت باسکول : 5 الی 10 تن
تعداد لودسل : 4 عدد

باسکول 20 تنی

باسکول 20 تنی جاده‌ای قابل طراحی و اجرا در مدل داخل زمین، روی زمین و روی زمین لبه دار می‌باشد. این باسکول مناسب وسایل نقلیه ای است که طول آن ها از 8 متر بیشتر نباشد.

ابعاد باسکول : 3*8 متر
ظرفیت باسکول : 20 تن
تعداد لودسل : 4 عدد

باسکول 50 تنی

باسکول 50 تنی جاده‌ای قابل طراحی و اجرا در مدل داخل زمین، روی زمین و روی زمین لبه دار می‌باشد. این باسکول مناسب وسایل نقلیه ای است که طول آن ها از 8 متر بیشتر نباشد.
ابعاد باسکول : 3*8 متر
ظرفیت باسکول : 50 تن
تعداد لودسل : 4 عدد

باسکول 60 تنی

باسکول 60 تنی قابل طراحی و اجرا در مدل داخل زمین، روی زمین و روی زمین لبه دار می‌باشد. این باسکول مناسب وسایل نقلیه ای است که طول آن ها از 16 متر بیشتر نباشد.

ابعاد باسکول : 3*16 متر
ظرفیت باسکول : 60 تن
تعداد لودسل : 6 یا 8 عدد

باسکول 80 تنی

باسکول 80 تنی قابل طراحی و اجرا در مدل داخل زمین، روی زمین و روی زمین لبه دار می‌باشد.

ابعاد باسکول : 3*18 الی 3*24 متر
ظرفیت باسکول : 80 تن به بالا
تعداد لودسل : 8 یا 10 یا 12 عدد

مراحل نصب باسکول جاده ای در بوشهر

 

مراحل نصب باسکول جاده ای در سیستان و بلوچستان

 

مراحل نصب و راه اندازی کامل باسکول های جاده ای شامل موارد زیر می باشد:

  • آماده سازی زیرساخت لازم برای نصب باسکول و گودبرداری محل و ساخت اتاقک باسکول مطابق با نقشه ارائه شده از طرف شرکت فرد ایران
  • اجرای فونداسیون پیش ساخته توسط شرکت فرد ایران در یک روز و یا اجرای فونداسیون اجرا در محل توسط مشتری
  • نصب سازه باسکول در یک روز
  • نصب تجهیزات الکترونیک باسکول دیجیتال شامل لودسل‌ها، سیم کشی تا اتاقک در کمتر از چندساعت
  • کالیبره باسکول جهت دریافت گواهی استاندارد برای شروع کار باسکول

برخی مشتریان باسکول های جاده ای فرد ایران در بوشهر

مفتخريم به اطلاع برسانيم که تعداد مشتريان شرکت به مرز بیش از ۲۰,۰۰۰ شرکت و بنگاه اقتصادي رسيده است که نام برخی از این مشتریان در استان بوشهر در ذیل آمده است :‌

  • گاز پارس جنوبی
  • پتروشیمی پارس
  • پتروشیمی کاویان
  • اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر

و ده ها شرکت دیگر از مشتریان باسکول های جاده ای شرکت صنعتی فرد ایران می باشند.

ضمن معرفی خود لطفا معرفی اجمالی از شركت و جایگاه آن در صنعت كشور ارائه بفرمایید.

اینجانب علی کیانی هستم ، مالک مجموعه کیان. زمینه فعالیت این شرکت، بسته بندی و ذخیره سازی مواد غذایی و رطب در سردخانه می باشد.

 

آشنایی شما با شرکت فرد ایران چگونه ایجاد شد و علت انتخاب فرد ایران را بفرمایید؟

شرکت صنعتی فرد ایران را یکی از دوستانم به من معرفی کردند.

نقاط ضعف و قدرت شرکت فرد ایران را در چه می دانید؟

پاسخگویی سریع و پیگیری واحد خدمات پس از فروش و نهایتا رفع مشکل.
در زمان نیاز به تعمیر ،گذاشتن قطعه یدک برای جلوگیری از اختلال در کار و ارسال آن به واحد تعمیرات شرکت صنعتی فرد ایران در کاشان، یکی از مواردی است که خیال مشتری را آسوده می کند که در صورت خرابی احتمالی یک قطعه، کار متوقف نمی شود.

تعداد توزین متوسط روزانه یا ماهانه باسكول شرکت شما چقدر است؟

بطور متوسط در زمان برداشت خرما (شهریور و مهر) و فروش آن (دی-بهمن-اسفند)،بطور میانگین ماهانه 1000 توزین با یکدستگاه باسکول انجام می شود.

دقت و صحت عملکرد باسکول در صنف شما تا چه اندازه حائز اهمیت میباشد چه شاخصه هایی برای شما مهم است؟

با توجه به ارزش ریالی خرما ، قاعدتاً دقت در وزن اهمیت بسیاری دارد.

آیا از سیستمهای توزین تولیدی سایر همكاران ما استفاده نموده اید؟

علیرغم وجود برندهای مختلف در منطقه،معتبرترین برند در صنف خرما ،فرد ایران است.

مدت زمان نصب و تجهیز باسکول شما چقدر بوده است؟

عملیات نصب باسکول یک روزه انجام گرفت،اما لازمه آن مهیا سازی محل نصب باسکول توسط خودمان بود.

نظر شما در رابطه با خدمات پس از فروش و سرعت عمل شرکت به چه میزان می باشد ؟

هر زمانی که نیاز به خدماتی داشتیم،با جدیت از طرف شرکت پیگیری شده است و تکنسین استانی را به محل اعزام نمودند که از این بابت از شرکت صنعتی فرد ایران سپاسگزارم.

آیا مشاوره های بخش فروش شرکت به انتخاب درست باسکول توسط شما کمک کرد ؟

کارشناس فروش صفر تا صد مشخصات باسکول ها را بصورت کامل توضیح دادند و همین توضیحات جامع باعث شد باسکول متناسب و با کیفیتی بالاتر از آنچه مد نظرم بود، خریداری کنم.

به نظر شما وجه تمایز فرد ایران با سایر تولید کننده های باسکول چیست؟

اعتماد و خوشنامی برند فرد ایران در صنف خرما زبانزد است و هیچ برند دیگری حداقل در این صنف نتوانسته با فرد ایران رقابت کند.

بهره گیری شرکت فرد ایران از دستاوردهای علمی روز دنیا و در اختیار داشتن پرسنل متخصص و متبحر چه نقشی در تصمیم گیری شما برای تهیه باسكول از این شركت داشت؟

با توجه به شرایط فعلی کشور،شرکت فرد ایران  در زمینه بهره گیری از دستاوردهای علمی دنیا در سطح قابل قبولی قرار دارد.شایان ذکر است پرسنل شرکت صنعتی فرد ایران هم بسیار مجرب و کارآزموده می باشند.

چه توصیه ای به هم صنفان و همكاران خود كه قصد خرید باسكول را دارند دارید؟

حتماً قبل از خرید در مورد  میزان دقت باسکول، پشتیبانی و خدمات پس از فروش شرکت مورد نظر اطمینان حاصل نمایید و سپس  اقدام به خرید کنید.

آیا اگر همکار دیگری در صنف خودتان یا صنوف دیگر قصد خرید باسکول را داشته باشد چه توصیه ای به او می نمایید؟ آیا باز هم حاضر هستید فرد ایران را پیشنهاد نمایید؟

بعد از اینکه باسکول نصب و به بهره برداری رسید،مجموعه شما را به سه نفر معرفی کردم و آنها هم از شما خرید کردند.

نحوه خرید و استعلام قیمت باسکول جاده ای در بوشهر

برای دریافت مشاوره خرید باسکول جاده ای در بوشهر می توانید با مشاوران تخصصی ما از طریق شماره 02188886666 ارتباط برقرار نمایید و از بین انواع متنوع محصولات باسکول ماشین سنگین شامل باسکول کامیون کش، باسکول تریلی کش، باسکول خاور کش و یا باسکول نیسان کش ، مناسب ترین محصول خود را انتخاب نمایید و از آخرین قیمت فروش باسکول مطلع گردید.

راه های ارتباطی با شرکت فرد ایران

آدرس : تهران ، خیابان ولی عصر ، ابتدای بلوار میرداماد ، ساختمان فرد ایران ، شماره 466

شماره تماس : ۰۲۱۸۸۸۸۶۶۶۶

ایمیل :   Info@fardiran.com

وبسایت :   fardiran.com

5/5 - (2 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.