برنج کوبی

برنج کوبی در صنعت کشاورزی

یک تفاوت قابل اندازه گیری
محصولات کشاورزی دریاچه رایس با شهرت ثابت شده برای تبدیل سرمایه گذاری به سود، تفاوت قابل اندازه گیری در کشاورزی و کاربردهای کشاورزی ایجاد می کند. محصولات از ترازوهای ثابت، قابل حمل و متحرک دام گرفته تا نشانگرهای وزن دیجیتال، ترازوهای کامیونی و میله‌های بار سلولی مزرعه، به حداکثر رساندن سرمایه‌گذاری در کشاورزی کمک می‌کنند – همگی در عین حال که ایمنی، کیفیت و عملکرد را در خط مقدم حفظ می‌کنند.

برخی از بادوام ترین محصولات ما را برای رفع نیازهای خاص صنعت کشاورزی و کشاورزی طراحی کرده است. ترازوهای دامی ما برای سخت ترین کارهای اطراف کاملاً مناسب است. بادوام ترین طرح باسکول را با تاییدیه ترکیب کنید و بادوام ترین ترازوهای دامی را در این صنعت ارائه می دهد.

ترازو کامیون ناهموار

برای وزن بیشتر در مزرعه، ترازو SURVIVOR® AG Livestock/Agriculture Utility عملکرد یک ترازو کامیونی SURVIVOR را در یک قاب با اندازه متوسط و متوسط بسته بندی می کند. SURVIVOR AG که بهترین گزینه برای کاربردهای توزین وسایل نقلیه دام و مزرعه است، تا سقف 30000 پوند در ظرفیت کامل در مقیاس پنج پوندی قانونی است.

برای نیازهای توزین وسایل نقلیه کشاورزی سنگین، ترازو SURVIVOR OTR Grain Dump به صورت سفارشی ساخته شده است تا با تجهیزات جابجایی مواد موجود در محل مناسب باشد. SURVIVOR Grain Dump که می‌تواند با هر بدنه کامیون تخلیه پایین یا عقب سازگار باشد، تمیز، کارآمد، بادوام و قانونی برای تجارت است.

Related Projects